KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759102
nr 1575 9102
Oidentifierad konstnär. Signerad Cane, abstrakt motiv, ej ramad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 92x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:58:40
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)